6Oylar

 • Bunglon BMS Site Yönetim Programı

  Bunglon BMS | Site Yönetim Programı
  Bunglon BMS Site Yönetim Programı, özel olarak tasarlanan altyapısı sayesinde birçok işlemi  otomatik olarak kendi başına yapabilir. Bunglon BMS Site Yönetim Programı; Tesis, Toplu Konut, Residence, Site, Apartman, İş Merkezi, AVM ve Üyelik Sistemli İşletmeler için oluşturulmuş Web Tabanlı Yönetim Programı'dır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda; Bunglon BMS Site Yönetim Programı geliştirilebilir ve güncellenebilir özelliği sayesinde sürekli olarak değişime ve gelişmeye açıktır.

  Bunglon BMS üç ana başlık altında toplanmaktadır.

  Site / Konut Yönetimi
  Site / Konut yöneticilerine ve personellere özel olarak tasarlanan, konut yönetimi ile ilgili birçok başlığı barındıran Bunglon BMS Site Yönetim Programı kullanıcılar için kullanım kolaylığını amaçlamıştır. Muhasebe işlemleri, cari hesap, aidat, kullanıcı, stok, demirbaş, iş talebi, toplantı ve organizasyonlar gibi bir çok işlemi Bunglon BMS Site Yönetim Programında takip edebilirsiniz.

  Site Sakini Profil Yönetimi
  Programa üye olmuş malikler / kiracılar, faturalarını takip edebilir, kredi kartı ile online oldukları her yerde fatura ödemesi yapabilirler. Daireleri için destek talebi oluşturup takibini kolaylıkla sağlarlar. Ayrıca sosyal medya kullanım mantığında hazırlamış olduğumuz duvar özelliği ile yönetimin paylaştığı tüm başlıkları görüntüleyebilir ve yorum yapabilirler. Kullanıcılar panelleri üzerinden, aile fertlerini, ziyaretçilerini ve evcil hayvanlarını kaydebilir bu bilgileri yönetimle paylaşabilirler.

  Web Site Yönetimi
  Modüler yapısı sayesinde kullanıcılarına birbirinden farklı tasarlanan gelişmiş alt yapıya sahip profesyonel kurumsal web siteleri sunmaktadır. İlan, galeri, doküman arşivi, kategori sistemli sayfa yapısı, gelişmiş listeleme seçenekleri ve modül desteği ile özelleştirilebilir web sitesi imkân sağlanmaktadır.

  http://bunglonbms.com.tr/site-yonetim-programi
  http://bunglonbms.com.tr

  13 Cevaplar

  1Oy

  nilufersipahi Puanlar240
  Merhaba bu sistemde kullanıcılar profil oluşturabilir mi? Ya da şöyle sorayım kullanıcıların hem profil oluşturabileceği hem kendileriye ilgili belgeleri yükleyebileceği profil bilgilerinde çeşitli bilgilerin olacağı örneğin hangi okuldan mezun olduğu yaşı deneyimi gibi bunlar yapılabilir mi? Ücretler ne kadar?

  1Oy

  muhohayal Puanlar164
  Siteniz cidden kullanıslı görünüyor başarılar

  nilufersipahi yorumlandı 23, Nisan, 2016

  teşekkürler kas geliştirme tv ye beklerim

  1Oy

  Banyo modelleri Puanlar857
  Faydalı güzel

  1Oy

  midyatgumus Puanlar168
  güzel ve faydalı bir site

  1Oy

  blackwbh Puanlar155
  Güzel bir site olmuş

  1Oy

  Ayberq58 Puanlar173
  guzel site imiş denedim

  1Oy

  zetyap1 Puanlar156
  guzel siteymiş tbr

  1Oy

  yunusoglu Puanlar155
  güzel site tebrikler

  1Oy

  recrues Puanlar163
  güzel site tebrikler, başarılar

  1Oy

  okturen Puanlar165
  başarılar dilerim emege saygı :)

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..