1Oy

 • Ücretsiz Bedava Toplist Ekle

  Toplist, ortamında kategorik olarak internet sitelerinin adreslerini, linklerini ve açıklamalarını barındıran internet siteleridir. Toplistleri tıpkı telefon rehberlerine benzetebiliriz. Genellikle 2000'li senesinin başında internet kullanıcıları yeni internet adresleri keşfetmek amacıyla Toplist'leri ziyaret eder ve dikkatini çeken kategorilerdeki en iyi internet sitelerine basitçe ulaşabilme ihtimaline sahip olurdu. Artık  arama motorlarının popülaritesi ve sosyal medya nedeniyle insanlar yeni internet adresleri keşfetmek amacıyla Toplistlere çok daha seyrek uğruyor. Tıpkı telefon rehberlerinde bulunduğu gibi bugünümüzde toplistlerinde etkisini büyük oranda kaybettiğini söyleyebiliriz. Yine de kaliteli internet sitelerinin dizininde yer alabilmek amacıyla Toplist kültürünün hala devam ettiğini görebilirsiniz.
  http://zirvehit.com
  Toplist'lere internet sitesi sahiplerinin kendisi başvurur ve sitesinin alakalı kategoride yayınlanması amacıyla sertifikasyon prosedürünü tamamlardı. Toplistler daha sonradan belli kriterler gözetiminde kategorilerde bu internet sitelerini “iyilik” derecesine göre ziyaretçilere sıralar. Toplistlerden bundan sonra kullanıcıların sitelerine kayda değer bir trafik akışı olmamasına rağmen link edinmek amacıyla hala iyi bir yol bulunduğu biliniyor.
  http://zirvehit.com/siteni-ekle
  Toplistlerden çok çok dışarıya link çıkışı olması nedeniyle çoğu SEO uzmanı bundan sonra Toplistlerin geçerliliğini yitirdiği tezini savunurken birtakım SEO eksperleri da muhakkak yararlı olduklarını savunmaktadır. Ne yazık SEO tam şeffaf ve kolay bir alan olmadığı amacıyla bu bozukluğun yanıtı şahıstan şahsa uzunca bir vakit daha farklılık gösterecektir.

  8 yaşında olan Zirvehit.com ' a giriş yaparak ücretsiz makale yayınlayabilirsiniz.. Toplistler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen ;  http://zirvehit.com/toplist-nedir-faydali-mi-seo.html takip edebilirsiniz..

  3 Cevaplar

  0Oy

  okan0007 Puanlar150
  sitemi ekle dedim hala oaylamadınız

  0Oy

  eurocarsrental Puanlar150
  Ekledim sitemi.

  0Oy

  Servistecom Puanlar321
  ouvv site demek :)

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..