0Oy

 • Eğlenceli ve Keyifli Sosyal İçerik Platformu Nestfun

  Son zamanlarda popülaritesi artan bir kategori, Sosyal içerik platformları. Türkiye’de sosyal medyayı aktif kullanan herkesin severek ve günlük incelediği platformlardan biri olan Nestfun sitesi güncel haberleri bulabileceğimiz ve keyifli eğlenceli listelerin olduğu sosyal bir mecra. Bu site, tam olarak 2017 yılının kasım ayında yayın hayatına başladı. Bu sosyal içerik sitelerine dünya çapındaki benzer örneği olarak Buzzfeed gösterilse de, Nestfun’ın da kendine özgü farkları ve özellikleri var. Şimdi, bilmeyenlere Nestfun Sosyal İçerik sitesi nasıl bir site ve nasıl kullanılır üzerine bazı bilgiler vereceğim.

   

  Nestfun’da nasıl içerikler var?

  Gündemdeki haberlere ulaşmak istediğinizde Google’da arama bölümüne Nestfun yazmanız yeterli. Çeşitli sekmelerde yer alan, konularına göre sıralanmış binlerce içerik Nestfun’ınn editörleri tarafından günlük olarak hazırlanıyor. Bir çeşit internet gazetesi gibi veya listelerin olduğu bir dergi gibi de düşünebilirsiniz. Öncelerde msn.com gibi genel bilinen sitelerden okuduğumuz haberleri, makaleleri burada rahatlıkla bulabiliyoruz. Arayüzü sürekli güncellenen, okuyucularına, takipçilerine yeni bir soluk sunan Nestfun aslında bir nevi Instagram, Facebook gibi sosyal platform. Bu sosyal platformun Facebook ve diğer sosyal platformlardan tek farklı ise içeriklerin çoğunu kendi editörleri tarafından üretilmesidir. Haberler, galeriler, testler, videolar gibi ana sekmelerin dışında yer alan kategoriler var. Bunlar; Nestfun özel içerikler, Dünya, Eğlence, Yemek Tarifleri, Yaşam, Teknoloji, Kültür, Spor ve daha fazlası..

  Nestfun üzerine bazı bilgiler,

  Günümüz gençlerin ve genç hisseden herkesin üye olduğu, girip galerilerde ilgi çekici haberleri okuduğu bir site olan Nestfun’ a nasıl göz atabiliriz peki? Facebook hesabınız varsa, bunun aracılığıyla kayıt olabilir, okuduğunuz içeriklerde yorum yapabilir ve paylaşabilirsiniz. Eğer  Facebook kullanmıyorsanız, e-posta adresinizle kayıt olup profilinizi oluşturabilir, yine aynı şekilde beğendiğiniz içeriklerde yorumlar bırakabilirsiniz. Nestfun’ı bu denli farklı kılan, hiç şüphesiz editörlerinin değindiği konuların, insanların aklından geçirdikleri hemen hemen her şey hakkında içerik oluşturuyor olmaları. Hazırlanan aktüel konulardaki testler ile hem teknolojik haberler hem eğlence alanında takipçilerine farklı bir imkan sunuyor. Bununla birlikte, haftanın en çok izlenen videolarına, en çok tıklanan haberlerine ya da en çok merak edilen magazin olaylarına değinebilen nadir sosyal platformlardan biridir Nestfun.

  Nestfun’ a içerik eklemek,

  Dilerseniz sizinde içerikleriniz, Nestfun’da yayınlanabilir. Sağ üsteki İçerik Ekle butonu kullanarak içerik oluşturucu stüdyoya gidebilir ve buradan Haber, Galeri, Video gibi gireceğiniz içeriğe uygun bir kategori seçip herkesin keyifle okuyabileceği içerikler yazabilirsiniz.. Şimdiden keyifli yazmalar.

  Nestfun’ a erişim nasıl sağlanır?

  Hem Bilgisayar, hem Mobil cihazlardan rahatlıkla gezinebileceğiniz bu platform, her gün güncel olarak işe yarar haberler girerek siz değerli ziyaretçilerinin gereksiz haberleri okuyarak sıkılmaması için ve eğlenceli içerikleriyle önce çıkarak takipte kalın mesajı vermekte. Ayrıca hemen şimdi merak edip, bakalım ne varmış deyip, nestfun..com sitesine tıklayıp, incelemediyseniz inceleyebilirsiniz.

  https://www.nestfun.com

  2 Cevaplar

  0Oy

  mustafaacaresk Puanlar151
  güzel iş yapar

  0Oy

  fatihylcnkya Puanlar165
  güzel elinize sağlık

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..