0Oy

 • Portal Genç - Türkiye'nin Sosyal Haber Sitesi

  Portal Genç, Türkiye'nin Sosyal Haber Platformu olarak yayın hayatına başlamış olup ve bu yayın hayatında aşırı siyaset olmayan politikadan teknolojiye, bilimden spora kadar bir çok branşta bağımsız ve özgün şekilde haber paylaşılmaktadır.

  As-Kar Bilişim Teknolojileri tarafınca geliştirilen Portal Genç sitemiz haberler.com Sputnik.com ve mobil haber uygulaması bundle ile birlikte ortak yayın sürdürmekteyiz.

  Haber, çağımızı ve geleceğimizi doğrudan etkileyen bir faktör. Bu nedenle insanlar zaman içerisinde gelişen ve değişen bilgileri takip edebilmek için bazı araçlara ve kaynaklara ihtiyaç duymaktadır.

  PortalGenç, tamda bu kaynak ihtiyacını karşılamak adına “Geniş Haber, Eğlenceli İçerik” sloganıyla 08 Haziran 2017‘de kurulan ve kısa zaman içerisinde geniş kitlelerce takip edilmeyi başaran nadir teknoloji sitelerinden bir tanesidir.

  Portal Genç genel olarak Spor, internet, sosyal medya, politika ve eğlence kategorilerindeki yazılara yer verilmektedir. Bunlar dışında yine bu kategorilerle alakalı farklı içeriklerde girilmekte.

  Amacımız, siz değerli gündem içerik takipçilerine en hızlı, güvenilir ve öz haberleri sunup, bilgi edinmek istediğiniz konularda bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır.   

  http://www.portalgenc.com

  1 cevap

  0Oy

  askermekani Puanlar160
  çok güzel bir sosyal paylaşım sitesi

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..