0Oy

 • Ücretsiz Tumblr Beğeni hiLesi

  Tumblr kullanıcılarına gereksinim duydukları takipçiyi ve beğeniyi en ideal fiyatlarla en yüksek verimli durumuyla gerçekleştiren ve haftanın 7 günü 24 saati müşterilerine canlı destek veren Türkiye’deki tek servistir.

  Yaklaşık yarım milyona yakın Tumblr takipçi ve Tumblr beğeni hizmet kapasitesiyle hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine gereksinim duydukları takipçiyi ve beğeniyi rahatlıkla sağlarken aynı vakitte Türk kullanıcı, Dünya genelinden yabancı kullanıcı, fotoğrafa özel yorum hizmeti, amaç kitle cinsiyet alternatifi ve tamamiyle gerçek takipçi ve beğeni gibi alternatifler de sunar.

  Sistem tümüyle otomatik olarak işlemekte olup Kredi Kartı ya da Banka Havalesi/EFT yolu ile ödeme alternatifleri bulunmaktadır. Bu sayede oluşturulan ödemenin derhal ardından, satın alınan hizmet çok kısa bir vakit ortamında müşteriye ulaştırılır.

  instatakipci.com, müşterilerinin sıksık tanıtım gereksinimlerine yanıt sunabilcek adına yapısında tespit edilen profesyonel sosyal medya danışmanları vasıtasıyla müşterileriyle birebir olarak özel çalışmalar da gerçekleştirmektedir.

  Her türlü soru, talep ve önerinizle alakalı canlı destek servisimize 7 gün 24 saat etkileşim sayfasında yer alan telefon, Skype, E-posta ve Whatsapp vasıtasıyla ya da sayfanın sağ alt evresinde yer alan canlı destek sistemi yolu ile ulaşabilirsiniz.

  http://tumblrbegeni.com

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..